Od autora.

Dziękuję za zainteresowanie podstroną, na której zawarłem kilka słów ode mnie, mniej lub bardziej związanych z programem.

O mnie

Nazywam się Piotr Janas, obecnie kończę pracę magisterską wieńczącą moje studia ukończyłem studia Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. (Jeśli znasz angielski możesz przeczytać artykuł dlaczego jest to dobre miejsce do studiowania Informatyki.) Pisać programy dla telefonów z Symbian OS zacząłem w ramach praktyk studenckich w 2005 roku. T99 napisałem, gdyż kupiwszy telefon z Symbianem, nie mogłem się pogodzić z problemem jaki mają te urządzenia w tak częstej czynności jaką jest wysyłanie smsów.

ASD logo

W lipcu 2008 zdałem nadzorowany egzamin Accredited Symbian Developer będący oficjalnym kryterium oceny programistów tworzących programy dla tego systemu.

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz mail na adres: t99 i potem  i na końcu nazwa serwera na którym znajduje się strona, czyli t99 . pl Nie podaję adresu wprost ze względu na działania spambotów, ale wierzę że dasz sobie radę z tą "zagadką"... :-)

Podziękowania

Nie jestem webmasterem, tylko programistą dlatego dziękuję osobom, które pomogły mi w przygotowaniu tej strony, dzięki czemu jest lepsza:

Pomóż

Jeśli chcesz się znaleźć na powyższej liście lub zwyczajnie pomóc, by program mógł być dostępny dla większej liczby osób i znasz choć jeden z języków na który strona nie została jeszcze przetłumaczona, napisz, proszę, do mnie. Wiedza informatyczna, ani webmasterska nie jest wymagana. :-)

Jeżeli znajdziesz błąd na stronie lub w działaniu programu, masz ciekawy materiał, który by pozwolił zwiększyć jakość strony, czy też masz inny pomysł jak uczynić program/stronę lepszym, daj znać. Nie zostanie Ci to zapomniane.

Jeśli chcesz umieścić link do tej strony na własnej, możesz wykorzystać logo, przycisk oraz animowany zrzut ekranu. Możesz umieścić te pliki u siebie na serwerze, aby zapewnić spójność swojej strony, na wypadek gdybym zmienił ich położenie u siebie.

O stronie www programu... i inne przyciski

Poniższe przyciski są wyrazem moich poglądów i preferencji w dziedzinie tworzenia stron www, według których starałem się tworzyć tę stronę. Każdy z nich mógłby być na każdej z podstron t99.pl, jednak postanowiłem umieścić je tu - tylko dla zainteresowanych.

Kilka ostatnich przycisków jest wyrazem moich bardziej osobistych upodobań.

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS Graphics by Gimp Crafted with jEdit

Use strict I'm tableless PNG images Firefox

Ubuntu t99 user Family Guy

Licencja

T99 jest programem darmowym dla użytkowników końcowych. Możesz go zainstalować i używać, jednak nie możesz dystrybuować go w żaden inny sposób niż podając adres strony t99.pl W szczególności nie możesz, bez specjalnego zezwolenia: umieścić go na sprzedawanej płycie, swojej stronie www, czy w telefonie który sprzedajesz.

Program był testowany i nie wykazywał żadnych niepożądanych efektów, jednak pamiętaj, że instalujesz go na własne ryzyko. PONIEWAŻ PROGRAM JEST LICENCJONOWANY BEZPŁATNIE, NIE JEST OBJĘTY GWARANCJĄ. CAŁOŚĆ RYZYKA W ZAKRESIE JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI DZIAŁANIA PROGRAMU PONOSISZ SAM.

Zastrzegam sobie prawo do doprecyzowania i zmiany niniejszej licencji.

AzərbaycanBosanskiČeštinaEestiEnglishHrvatskiMagyarÍslenskaLietuviųLatviešuPolskiRomânăSrpskiSlovenščinaSlovenčinaTürkçeTiếng Việt