Pobierz T99V2beta.

Wersja druga T99 powstaje w odpowiedzi na kilka uwag, które mieli niektórzy użytkownicy:

Skąd wiadomo, że T99 naprawdę działa w telefonie? Co się stanie jeżeli program się zamknie/nie uruchomi/zapomnę go włączyć, a ja myśląc że działa będę pisał smsy z polskimi znakami i płacił za trzy krótkie smsy, zamiast za jeden bez polskich znaków?
W nowej wersji gdy otwiera się okno tworzenia sms-a, pojawia się również informacja, że T99 działa. Jeżeli jej nie zobaczysz, to znaczy że trzeba uruchomić program. Informacja pojawia się na 3 sekundy, lub znika po naciśnięciu dowolnego klawisza, więc nie powinna w znaczący sposób spowolnić tworzenia smsa.
O co chodzi z tym "run99"? Czy nie można by uruchamiać t99 za pomocą zwykłej ikonki? I a'propos ikonki: nad run99 jest pusta przestrzeń zamiast rysunku.
W nowej wersji Run99 został usunięty - program można uruchomić za pomocą ikonki t99, z logiem programu.
[Tylko S60 3rd] Czy T99 mógłby startować automatycznie wraz ze startem telefonu tak jak na S60 2nd edition?
Ze względu na ograniczenia związane z bezpieczeństwem wprowadzone w nowszych wersjach systemu Symbian autostart nie jest dostępny dla wszystkich aplikacji. Można skorzystać z programu PowerBoot, lub też w nowej wersji podpisać plik instalacyjny za pomocą specjalnej strony i cieszyć się autostartem wbudowanym do T99.
[Tylko S60 3rd] Wersja dla S60 3rd Edition nie działa przy ustawieniu zapisywania smsów na karcie pamięci zamiast w pamięci telefonu.
Problem ten jest przypuszczalnie spowodowany długim czasem zapisywania danych na kartę pamięci w telefonach symbianowych. W nowej wersji spróbowałem przyspieszyć działanie samego programu - być może to rozwiąże problem.

Pobierz:

Obecnie dostępne są następujące wersje beta:

Podziękowania

Z góry dziękuję wszystkim osobom, które prześlą mi swoje uwagi na temat działania wersji beta na ich telefonach.

AzərbaycanBosanskiČeštinaEestiEnglishHrvatskiMagyarÍslenskaLietuviųLatviešuPolskiRomânăSrpskiSlovenščinaSlovenčinaTürkçeTiếng Việt